Site Kuralları

Genel Site Kuralları:

LÜTFEN SİTEDEKİ KODLARI BAŞKA SİTELERDE ANONİM OLARAK PAYLAŞMAYINIZ


 1. Kurallar içerisinde "Premium-turk.net" adresi "site" olarak geçecek ve anılacaktır.
 2. Kurallar içerisinde "Cevir.in" adresi "çeviri sayfası" olarak geçecek ve anılacaktır.
 3. Site veya çeviri sayfası üzerinde kesinlikle bir hak talebinde bulunulamaz ve bulunulduğu taktirde "Lisans ve Oluşum" aşamaları ilgili kimseye göstereceği hak talep formu karşılığında sunulacaktır.
 4. Kuralları kabul ettiğiniz taktirde site ve çeviri sayfaları üzerinde yapılan reklamlardan kesinlikle bizim tarafımızdan şikayette bulunulunamaz veya bulunulduğu taktirde iletişime geçileceği firmaya bildirileceği ve bu bildirimden site ve çeviri sayfası sahiplerinin sorumlu olmayacağını kabul edilmiş olmaktadır.
 5. Site üzerindeki paylaşılan konular üzerinde "Alıntı", "Kopya", "Benim Yapımım", "Başkası Yapmış", "Şuradan Alınıyor", "Sahte Site", "Telifli İçerik" vb. gibi beyanlarda bulunulması veya bu beyanları ibraz edecek terimler içerek içerikler gönderilmesi taktirinde kullanıcı uyarılacak, uyarı dahilinde bildirimleri devam etmesi akabinde kullanıcı engellenecektir. (Sistem üzerinde hiçbirşey kopya veya alıntı değildir hepsi videolar eşliğinde kendi hazırladığımız makalelerdir!).
 6. Ceviri sayfası üzerinde herhangi bir hak talebinde bulunulamaz gönderilen içerikler kesinlikle başka sayfa üzerinde kayıtlı olum sistemimiz üzerinde herhangi bir kaydı bulunmamakla birlikte indirilen içerikler indir işleminin bitmesi akabinde sunucu üzerinden silinmektedir.
 7. Site üzerinde yapılan işlemlerde kredilerin kullanılması dahilinde geri iade bulunmamaktadır.
 8. İndirilen içerikler tek sefer olarak kredi bedeli kadar hesaptan kredi kesmektedir.
 9. İndirilen içeriklerin daha sonra indirilmesi taktirinde sistem tarafından kredi kesintisi yapılmamaktadır.
 10. Site içerisindeki kural ihtar tablosu aşşağıdaki gibidir.
  1. Küfür
   İlk uyarı
  2. Küfür
   1 Hafta İP ve Hesap Uzaklaştırması
  3. Küfür
   1 Aylık İP ve Hesap Uzaklaştırması
  4. Küfür
   Süresiz Hesap Engeli!
  1. Reklam denemesi
   1 Aylık İP ve Hesap Uzaklaştırması
  2. Reklam denemesi
   Süresiz Hesap Engeli!
  1. Siteye Sızma Denemesi
   1 Aylık İP ve Hesap Uzaklaştırması
  2. Siteye Sızma Denemesi
   Süresiz Hesap Engeli!
  Epin Üzerinde Usulsüzlük
   Epin Tutarı Ödenene kadar hesap engeli!
 11. Site üzerindeki kurallar oldukça katıdır.Kurallara itiraz hakkınız bulunmaktadır.
 12. Kurallara itirazda bulunan  arkadaşlar ibrazlarıyla birlikte ticket üzerinden veya iletişim bölümünden bizlere ulaşabilirler.
 13. Engellenen veya uzaklaştırılan üyeler de itiraz haklarına sahiptirler.
 14. Engellenen veya uzaklaştırılan kullanıcılar itiraz talebinde kullandıkları e-posta adresi üzerinden iletişime geçmeleri gerekmektedir.Aksi taktirde dönüş sağlanamamaktadır.
 15. Site üzerinde yayınlanmasını istediğiniz konular üzerinde kesinlikle hak talep edilebilecek içerikler bulundurulmamalıdır. Aksi taktirde konular yayınlanmayacaktır.
 16. Site üzerinde yayınlanmasını istediğiniz konular üzerinde kesinlikle reklam,pornografik,küfür,hakaret türü içerikler bulundurulmamalıdır.Aksi taktirde konunuz yayınlanmayacaktır ve uyarılacakasınız.
Forum kuralları her zaman değiştirilebilir ve değiştikten sonra hemen geçerlidir. Bu kuralları takip etmeniz hem sizin hem forumun işleyişi açısından önemlidir.

Anket

Sizce Sitede Kaç Reklam Olsun ?

Diğer anketler...